Компанія Black Box Music, Німеччина

Роки виконання робіт

з 2014

Назва проекту

Парк світлодіодного обладнання для hi-end заходів

Обладнання

  • Світлодіодні екрани LVM 9C площею 100 м²
  • Багатоцільовий відеоконтролер ERMAC/SPU-005

Сайт компанії

www.black-box-music.de

Відгук замовника

Black Box Music – провайдер широкого спектру технологій та рішень для event-індустрії по всьому світі. Протягом декількох місяців ми шукали продукт, який зможе забезпечити якісну візуалізацію будь-якого зображення на екран – як контенту з медіа-сервера, так і відео, що транслюється в прямому ефірі. Крім того, ми хотіли придбати багатофункціональне обладнання з високою гнучкістю настройки для застосування на різних заходах. В результаті, наша компанія інвестувала в світлодіодні екрани компанії EKTA та не пошкодувала про прийняте рішення.

Сьогодні LED екрани ЕКТА та багатофункціональний пристрій ERMAC стали невід'ємною частиною концертів і турів, корпоративних подій та презентацій, фестивалів і виставок. Відмінна якість зображення, висока яскравість та контрастність, широкий діапазон можливостей налаштування в реальному часі, легка вага та універсальність системи управління відрізняють продукт ЕКТА серед конкурентів на ринку.

Ми залишилися дуже задоволені роботою висококваліфікованих експертів, якістю продукції, швидким сервісом і віримо в нові креативні проекти, які ми розробимо в команді в майбутньому.

bb01.jpg bb02.jpg bb03.jpg bb04.jpg