Німецькі event-компанії вибирають екрани ЕКТА

Тепер масові event-заходи в Німеччині будуть супроводжуватися професійним відеообладнанням від ЕКТА.

Провідні компанії event-ринку, Rent4Event, Black Box Musik, MVS Veranstaltungstechnik, SG-Medientechnik та Maxi-Media City, поповнили свій прокатний парк низкою моделей LED екранів українського виробництва. Октоберфест, концерти Cher, групи Korn та Rammstein – далеко не повний список гучних подій, організованих вищезгаданими командами професіоналів.

Якість, що цінується

Модулі EKTA FrameLED, придбані німецькими event-компаніями, характеризуються високим рівнем деталізації та якістю зображення з високою контрастністю. Рівномірність світіння відеополя, досягнута завдяки фірмовій системі калібрування, допомагає з легкістю вивести параметри яскравості зображення на потрібний рівень. Завдяки своїй універсальності екрани можуть використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні, без втрати якості через температурні та світлові зміни. Мінімальна вага і товщина модулів в поєднанні з міцністю, дозволяє використовувати їх в складних конструкціях, цікавих архітектурних рішеннях і дизайні інтер'єру. Це обладнання допоможе реалізувати найсміливіші ідеї в сфері візуалізації на німецькому ринку event-послуг і за його межами.

Клієнти про ЕКТА

Технічні фахівці, що працюють з обладнанням ЕКТА, сходяться на думці, що нові LED серії екранів були розроблені спеціально для вирішення складних завдань в орендному бізнесі. Вони також відмічають відсутність обмежень в дизайні і легкість інтеграції модулів. На думку фахівців, сьогодні жоден інший постачальник не може запропонувати таку різноманітність форм.